DLA WOLONTARIUSZY

PROJEKT SPOŁECZNY „WEB-KORKI”

Interesuje Cię pomoc online dzieciom o utrudnionym dostępie do dodatkowej edukacji i chciałbyś(-abyś) poświęcić 1h w tygodniu, aby odmienić los jednego z nich?

Tłumaczenie różnych zagadnień Twoim znajomym sprawia Ci przyjemność, cechuje Cię wysoka cierpliwość oraz empatia, a do tego szukasz wolontariatu, który ma ogromną moc, ale nie zabiera wiele czasu?

Jeśli na powyższe pytania odpowiedziałeś(-aś) twierdząco, śmiało skontaktuj się z nami, a my bardzo chętnie Cię poznamy!

Celem naszych korepetycji jest przede wszystkim budowanie wiary we własne możliwości u dzieci, które nie dostrzegają swojego potencjału.

Wyślij nam wiadomość na Facebooku z informacją, że jesteś zainteresowany(-a) dołączeniem do nas, podając od razu swój adres email.

PROGRAM ROZWOJOWY DLA WOLONTARIUSZY

Nie interesuje Cię regularna pomoc, a raczej chciałbyś przekazać wiedzę w swojej dziedzinie organizując jednorazowe spotkanie dla naszych wolontariuszy?

A może Twoja firma organizuje szkolenia online lub stacjonarne z danego obszaru?

Jeśli chciałbyś(-aś) dołączyć do programu rozwojowego dla wolontariuszy i w taki sposób przyczynić się do rozwoju fundacji, zapraszamy do kontaktu: wspolpraca@webkorki.pl

Jeżeli chciałbyś(-aś) pomagać fundacji w inny sposób również czekamy na Twoją wiadomość pod tym samym adresem ☺

Napisz do nas!