ZESPÓŁ

Aktualnie z fundacją  regularnie współpracuje 100 wolontariuszy-korepetytorów, doradców zawodowych, psychologów.

Fundacja  została założona i jest prowadzona przez Olgę Kotyk, jednakże w jej projekty zaangażowane są niesamowite osoby, m.in.  takie jak opiekunki wolontariuszy, które dbają o to, aby komunikacja pomiędzy placówką a korepetytorem zawsze przebiegała sprawnie oraz , aby nasi wolontariusze zawsze mieli do kogo zwrócić się z swoim problemem, a placówki miały komu zdać opinię z zajęć.   🙂

FUNDACJA


Olga Kotyk (Założycielka i Prezeska fundacji)

Olga ma 23 lata, ukończyła zarządzanie i inżynierię produkcji na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu i obecnie jest w trakcie studiów magisterskich na kierunku Lingwistyka Stosowana na UAM.Z działalnością charytatywną związana jest od 14 roku życia, zaczęła od pracy w Domu Pomocy Społecznej, następnie na studiach charytatywnie współorganizowała największe targi pracy, praktyk i staży („Dni Kariery”) w Polsce. Po drugim roku studiów Olga realizowała jeden z Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ (Wzrost gospodarczy i godna praca) podczas zagranicznego wolontariatu na Sri lance. Krótko po wybuchu pandemii postanowiła rozpocząć swój autorski projekt- korepetycje online dla doświadczonych przez los dzieci, które szczególnie potrzebują wsparcia w rozwoju osobistym. W fundacji dba też o samych wolontariuszy, którzy są dla niej równie ważni, dlatego stworzyła dla nich specjalny program rozwoju, zachęcając do zaangażowania się w ten projekt wspaniałych ludzi i różne organizacje.

PROJEKT SPOŁECZNY „WEB-KORKI”


Marta Kramer (Asystentka ds. Administracyjnych)

Marta w projekcie zajmuje się dokumentacją oraz organizowaniem zastępstw dla wolontariuszy, udziela też korepetycji z matematyki. Prywatnie jest  studentką Pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Swoją przyszłość wiążę z psychoterapią dziecięcą. Na co dzień zajmuje się swoją kolekcją roślin, kocha koty. 


Agnieszka Markiewicz (Opiekunka wolontariuszy)

Agnieszka ukończyła Uniwersytet Warszawski z tytułem magistra germanistyki i to właśnie z języka niemieckiego udziela w Web-Korkach korepetycji (oprócz pełnienia roli opiekunki wolontariuszy).            Na co dzień  pracuje w biurze i szkole językowej online. Praca z dziećmi daje jej dużo satysfakcji, a każdą wolną chwilę spędza w gronie swoich przyjaciół.


Aleksandra Mrozińska-Wojciechowska (Opiekunka wolontariuszy)

Ola jest absolwentką Politechniki Wrocławskiej (magister biotechnologii). Na co dzień pracuje w rodzinnej firmie, w której zajmuje się współpracą z zagranicznymi kontrahentami. Pasją Oli jest nauka języków obcych i przedmiotów ścisłych, ponadto kocha kuchnię śródziemnomorską, książki i podróże.                      W projekcie dodatkowo udziela korepetycji z przedmiotów ścisłych i języka angielskiego.


Magdalena Fidor (Opiekunka wolontariuszy)

Magda studiowała na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach, gdzie zdobyła tytuł magistra finansów i rachunkowości. Jest księgową, ale obecnie przebranżawia się na kierownika projektów e-commerce. W wolnym czasie gra w teatrze. Magda kocha wszystko co związane z lataniem (np. skoki na bungee i ze spadochronem). Udziela się również w Web-Korkach prowadząc korepetycje z matematyki.


Paulina Śmigiel (Opiekunka wolontariuszy)

Paulina jest absolwentką prawa na Uniwersytecie Wrocławskim. Na co dzień pracuje w kancelarii prawnej. Interesuje się psychologią i uwielbia czytać książki, dotyczące życia wewnętrznego człowieka.     W wolnym czasie rozwija się również w kierunku fryzjerstwa- jest to jej ogromna pasja. W Web-Korkach, oprócz pełnienia funkcji opiekunki  wolontariuszy udziela korepetycji z j.niemieckiego.