WYRÓŻNIENIA

Forbes Women – Lista 23 kobiet na 2023 rok

Po raz drugi zostaliśmy wyróżnieni przez magazyn Forbes! Tym razem Forbes Women umieścił naszą Prezeską-Olgę Kotyk na liście „23 kobiet na 2023r”, jest to zestawienie „23 twórczych, aktywnych, odważnych i popychających do przodu biznes, naukę, kulturę i życie społeczne kobiet, które warto obserwować w 2023r.”.

„Lider jutra” – nagroda Fundacji im. Lesława Pagi

„Nagroda, przyznawana od 2005 roku, jest wyróżnieniem honorowym, stanowiącym formę upamiętnienia osoby i dzieła Patrona Lesława A. Pagi, którego dorobek zawodowy i publiczny stanowi punkt odniesienia dla młodych ludzi i inspiruje ich w rozwoju kariery zawodowej. W przestrzeni publicznej rynku Fundacja poszukuje osób, które swoją postawą, wartościami i dokonaniami mogą być wzorem – Nagroda stanowi również uhonorowanie ich działań.„

Forbes 25 under 25

Znaleźliśmy się na liście laureatów prestiżowego konkursu „25 under 25” organizowanego przez magazyn Forbes oraz firmę McKinsey & Company. Jego celem jest wyłonienie 25 ponadprzeciętnych osób przed 25. rokiem życia, które w przyszłości mają szansę wpłynąć na rozwój polskiej gospodarki i społeczeństwa. W tym roku na tej liście znalazła się prezeska naszej fundacji.

Takie wyróżnienie to dla nas ogromy zaszczyt!

Inicjatory 2020

Otrzymaliśmy wyróżnienie Prezydenta Miasta Poznania w konkursie za najlepszą inicjatywę pozarządową, realizowaną przez mieszkańców Poznania.
Zostaliśmy docenieni w kategorii: „Inicjator wspierający”. Ta kategoria jest ukierunkowana na działania organizacji, które skupiają się na niesieniu pomocy osobom zagrożonym wykluczeniem społecznym.